piątek, 15 stycznia 2016

Poznaj kulisy rynku wydawniczego!

Źródło: strona wydawnictwa na FB
Znacie wydawnictwo Sonia Draga? To oni wydali poruszającą Charlotte, zaskakujące Sprostowanie, przerażającego Nocnego prześladowcę czy doskonałego Profesora

Wydawnictwo to po raz kolejny organizuje aukcje, z których dochód powędruje na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aukcje są cztery. W trzech z nich można wylicytować książki z autografem, czwarta to aukcja specjalna i wyjątkowa okazja, by poznać kulisy rynku wydawniczego.Jeśli interesują Was książki kliknijcie TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ. Gorąco do tego zachęcam, a jeszcze goręcej namawiam do wzięcia udziału w czwartej, specjalnej, aukcji. 

Do wygrania jest obiad w towarzystwie Soni Dragi, założycielki wydawnictwa i myślę, że jest to naprawdę świetna okazja, by dowiedzieć się co nieco na temat kulisów rynku wydawniczego. W końcu z kim o tym rozmawiać, jeśli nie z panią prezes i redaktor naczelną firmy, która świetnie sobie na tym rynku radzi. Sonia Draga pasjonuje się literaturą, podróżami i fotografią. Jest przedsiębiorcą, tłumaczką i działaczką społeczną. No i kobietą sukcesu, oczywiście. Nie wiem jak potoczy się rozmowa przy stole, ale jestem pewna, że nudno nie będzie!I działaj!


4 komentarze:

  1. Coś dla mnie, zwłaszcza, że wydawnictwo jest z Katowic - daleko bym nie miała ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że wydawnictwo też się włącza we wspieranie WOŚP. Akcja na pewno warta uwagi.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do udziału w dyskusji. ;)

Wszelkie obraźliwe komentarze oraz reklamy stron będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...