O MNIE/KONTAKT

Cześć, tu AnnRK, geografka z wykształcenia, z zamiłowania czytelniczka. 

Nie wyobrażam sobie dnia bez książki i kubka herbaty. Najlepiej odpoczywam przy dobrym kryminale, choć staram się wyławiać perełki także z innych gatunków. 

Oprócz literatury pasjonują mnie podróże, film oraz fotografia, a najszczęśliwsza jestem, gdy te pasje udaje się połączyć (np. z aparatem w ręce ruszając śladami bohaterów literackich i filmowych). 

Bez aparatu czuję się jak bez ręki. Jestem nieprzytomnie zakochana w Barcelonie, Hiszpanii, prozie Murakamiego i muzyce Yanna Tiersena. Niedawno odkryłam radość nauki języków obcych. 

W blogosferze jestem obecna od wielu lat. Najwyraźniej jednak, potrzebowałam sporo czasu, żeby założyć własny kącik, w którym będę dzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi literatury, filmu i tego, co w danej chwili mnie zainteresuje.

Znajdziecie tu krótkie notki, dłuższe teksty, trochę muzyki, zdjęć oraz rankingów i zestawień, do których mam słabość.

Więcej na temat współpracy ze mną znajdziecie w zakładce niezwykle oryginalnie zatytułowanej... współpraca.

Uwagi, pytania, propozycje, sugestie? A może po prostu chęć rozmowy? Piszcie!


ann.rychlicka@gmail.com


Gdzie można mnie znaleźć w Sieci:

Obecnie recenzje książek pojawiają się wyłącznie na moim blogu (wcześniej zdarzało mi się publikować recenzje na portalu BiblioNETka). Na życzenie (lub w wolnej chwili i w przypływie natchnienia), zamieszczam fragmenty z linkiem do całości z bloga na stronach: księgarni Matras, portalu LubimyCzytać i wortalu Granice.

Od listopada 2014 roku współpracuję z serwisem Allegro i tam w dziale "kultura" znajdziecie moje teksty pisane specjalnie dla serwisu.

***

W tekstach wykorzystuję zdjęcia i multimedia znalezione w sieci, podając przy tym źródło, z którego korzystałam. Zdjęcia okładek książek pochodzą ze strony lubimyczytac.pl lub stron wydawnictw. Zdjęcia okładek filmowych - ze strony filmweb.pl. Jeżeli jesteś autorem tych treści i nie zgadzasz się na ich publikację na mojej stronie, daj mi o tym znać.

Wszystkie teksty i pozostałe zdjęcia, jeżeli nie są opisane inaczej, są mojego autorstwa.

Nie zezwalam na ich kopiowanie i rozpowszechnianie bez podania źródła.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do udziału w dyskusji. ;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...