czwartek, 7 maja 2020

Już dziś - spotkanie z Hanną Greń!Nie możemy się spotkać na żywo? Trudno! Trzeba działać w takich warunkach, jakie się ma. A że warunki są wprost idealne do spotkań wirtualnych, to i trudno się dziwić, że takie spotkania pojawiaj się jak grzyby po deszczu.


Wczoraj Jo Nesbø, dziś Hanna Greń, a jutro... kto wie? Możliwości jest wiele.

Zapraszam Was serdecznie na spotkanie z Hanną Greń, autorką m.in. serii kryminalno-obyczajowej z Dionizą Remańską. W styczniu ukazał się tom pierwszy, Wioska kłamców, a wczoraj jego kontynuacja - Więzy krwi.

Spotkanie odbędzie się na fp Czwarta Strona Kryminału o godzinie 17, a poprowadzi je Marta Matyszczak, na pewno dobrze Wam znana z Kawiarenki Kryminalnej i serii Kryminał pod psem.

Jeśli nie możecie nam towarzyszyć na żywo, nie martwcie się. Live będzie można odtworzyć także i później.

Zróbcie sobie kawę lub herbatę, weźcie ulubione przekąski i przygotujcie pytania do autorki.
A jeśli nie znacie jeszcze serii z Dionizą, poniżej podrzucam Wam opisy książek. 


Wioska kłamców

Niektóre tajemnice najlepiej zabrać ze sobą do grobu…

Po odejściu z pracy w policji Dioniza Remańska postanowiła odszukać zabójcę swojego ojca. Jego zagadkowa śmierć od pewnego czasu nie dawała jej bowiem spokoju.
Wprawdzie oskarżeni o tę zbrodnię zostali już skazani na długie lata w więzieniu, jednak Dioniza nie wierzy w ich winę. Przyjeżdża do wioski, w której mieszkają rodziny skazańców, by przeprowadzić prywatne śledztwo.
Jego wyniki okazują się zaskakujące. Kłamstwa i intrygi spowijają Strzygom i sięgają poza jego granice. Z czasem sama Dioniza zaczyna wątpić, czy zdoła pośród mieszkańców tej przeklętej wioski odnaleźć prawdziwego zabójcę…

Już po przeczytaniu pierwszych stron po prostu nie sposób się od książki oderwać. Gorąco polecam!
Ewa Kasprzyk

Zarwałam noc! Wybierzcie się do Strzygomia, odizolowanej od świata wioski, gdzie króluje zbrodnia. Nie będziecie chcieli wracać.
Marta Matyszczak


Więzy krwi


Kiedy tracisz rodzinę, tracisz wszystko…

W Świercznicy znalezione zostaje ciało Wioletty Kamińskiej. Dziewczyna została zgwałcona i uduszona, a pomimo śladów biologicznych pozyskanych z jej ciała nie zdołano ustalić sprawcy. Nie wiadomo też, w jakim celu Kamińska przyjechała z drugiego końca Polski do tej małej górskiej wsi.

Mieszkańcy Świercznicy są mało rozmowni, co od razu wzbudza podejrzenia miejscowego policjanta, a ten postanawia do całej sprawy zaangażować Dionizę Remańską.

Była policjantka już wkrótce przekonuje się, że miejscowi kłamią, gdy tylko rozmowa schodzi na osobę Kamińskiej, typuje podejrzanych i rozpoczyna śledztwo, które wstrząśnie całą okolicą i sprawi, że życie mieszkańców spokojnej dotąd miejscowości już nigdy nie będzie takie samo.

Czy Dionizie uda się rozwiązać zagadkę zanim będzie za późno?

Kontynuacja bestsellerowej serii z Dionizą Remańską!

Duszny klimat małej społeczności i skrzętnie skrywane sekrety bohaterów gwarantują pełną emocji lekturę, od której trudno się oderwać.
Tomasz Radochoński, Nowalijki
5 komentarzy:

 1. Świetna wiadomość. Postaram się uczestniczyć w spotkaniu. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobra wiadomość. Pozdrawiam znad szklanki bezkofeinowej kawy. Wróciłem z szybkich zakupów - w maseczce i rękawiczkach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się, że wielu autorów nie rezygnuje ze spotkań z czytelnikami i uczestniczy w wirtualnych spotkaniach autorskich. Super sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że takie spotkania są. To frajda dla czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 5. Spotkanie niestety przegapiłam, ale książki chętnie przeczytam. :)

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do udziału w dyskusji. ;)

Wszelkie obraźliwe komentarze oraz reklamy stron będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...