czwartek, 14 maja 2020

Domowe Targi Książki startują już dziś!Nowe realia wymagają nowych rozwiązań. W związku z tym, że tegoroczne Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie nie dojdą do skutku, ekipa Wydawnictwa Poznańskiego zakasała rękawy i zaprasza (zapraszamy!) na Domowe Targi Książki.Targi ruszają już dziś, a ich program znajdziecie TUTAJ. Pod tym linkiem znajdziecie wszystkie informacje co i gdzie się dzieje.

Czwartek należy do Wydawnictwa Poznańskiego, piątek do We need Ya, sobotę przejmuje Czwarta Strona, a niedziela jest nasza! Niedzielnym rozkładem jazdy zarządza Czwarta Strona Kryminału!

Przez te cztery dni WSZYSTKIE książki grupy Wydawnictwa Poznańskiego będzie można zakupić na stronie księgarni Wydaje nam się w promocyjnych cenach. Rabat 50%, więc warto skorzystać!

Poniżej macie skrót kryminalnego rozkładu jazdy na niedzielę.

Zapraszam Was serdecznie do udziału w Domowych Targach Książki. :)

8 komentarzy:

 1. Biorę udział i śledzą wydarzenia. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziś zabiegany dzień, ale pomogę skroić kryminały. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział już o 7 rano strzeliłam zamówienie na wydajenamsie z bookami, w tym, jak dobrze pamiętam, były przynajmniej 2 książki z IV strony kryminału. Ryszarda ćwirleja tom 5 i Wrzask :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyśmienity pomysł! :) Uzupełnię brakujące tytuły marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam pojęcia, że z okazji targów można upolować takie upusty! Zdecydowanie muszę zobaczyć co tam na targach się dzieje:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały pomysł, nic tylko korzystać! :)
  Pozdrawiam ciepło ♡

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do udziału w dyskusji. ;)

Wszelkie obraźliwe komentarze oraz reklamy stron będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...