środa, 12 sierpnia 2020

"Żałobnica" - zupełnie inna odsłona twórczości Roberta Małeckiego

 

Uwielbiam twórczość Roberta Małeckiego właściwie od pierwszej jego książki. Z każdą kolejną, to uwielbienie się umacniało. Seria z Benerem była bardzo dobra, ale seria z Grossem to zdecydowanie sztos! Teraz przyszedł czas na Żałobnicę i okazję, by poznać autora z zupełnie nowej strony.


Nie będę opowiadać Wam o czym jest książka, recenzji też nie napiszę, bo wciąż mam opory przed recenzowaniem książek z "mojego" wydawnictwa, więc powiem tylko krótko: czytajcie! Żałobnica to thriller psychologiczny, nieoczywisty, pełny emocji, z intrygującą pierwszoplanową postacią kobiecą. 

Zobaczcie zwiastun książki i zajrzyjcie w czwartek, 13 sierpnia o godzinie 18.00, na fanpage Bukbuka, gdzie Anna Dziewit-Meller poprowadzi spotkanie z Robertem Małeckim.Dobrego dnia!


8 komentarzy:

 1. Uwielbiam thrillery psychologiczne, a ten tytuł na pewno znajdzie się w moich rękach. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Ambiwalentne uczucia mam do tej książki. Z jednej strony mnie kusi, a z drugiej coś mi mówi, że nie odnajdę się w tej historii...

  OdpowiedzUsuń
 3. Thriller psychologiczny - coś dla mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To ja zrecenzuję za Ciebie, bo jestem świeżo po lekturze tej książki - nie sposób się od niej oderwać. Wciąga wszystko - ciekawie przeprowadzona narracja, szary, deszczowy, zimny klimat, który niczym całun oplata bohaterów i ich wspomnienia. Dawno już nie czytałam tak dobrej książki:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka zaskakuje do końca, pokazuje różne odcienie emocji bohaterów. Zdecydowanie polecam😊

  OdpowiedzUsuń

Zapraszam do udziału w dyskusji. ;)

Wszelkie obraźliwe komentarze oraz reklamy stron będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...