środa, 13 września 2017

Zbliża się... GRANDA!Drodzy miłośnicy kryminałów!

Dziś ogłoszenie zamiast tradycyjnej notki, zbliża się bowiem jedno z tych wydarzeń, na jakich miłośnicy kryminałów odnajdą się doskonale.


Już niebawem, 22 września, rusza trzecia edycja Poznańskiego Festiwalu Kryminału Granda. Impreza potrwa trzy dni i będą to dni pełne wrażeń.

Wśród zaproszonych pisarz znajdziecie zarówno nazwiska starych wyjadaczy, jak i debiutantów. Znajdzie się i gość zza granicy. Do Poznania przyjedzie Aleksandra Marinina. Pojawią się też specjaliści z dziedziny kryminalistyki, publicyści, naukowcy i przedstawiciele mediów. 

Będzie można posłuchać rozmów i wykładów, kupić książki w dobrej cenie, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z ulubionym pisarzem, podsunąć autorom książki do pobazgrania, wziąć udział w warsztatach, pokazach i wycieczkach literackich. Atrakcje będą czekać na dorosłych i na dzieci, zarówno w głównych punktach imprezy, czyli Nowej Gazowni i Auli Artis, jak i w rozmieszczonych po całym mieście Stacjach Sensacjach.Program i wszystkie informacje na temat festiwalu znajdziecie
*** TUTAJ ***


A jeśli jesteście ciekawi jak było podczas poprzednich edycji. Klikajcie
*** TUTAJ ***


Ja tam będę. Zapraszam i Was!

6 komentarzy:

 1. Kryminały to coś dla mnie :) Szkoda tylko, że do Poznania daleko :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dostałam e-maila od organizatorów, ale nie pojadę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamują się dosyć mocno. I dobrze, o pierwszej edycji było zdecydowanie zbyt cicho, a teraz informacja pięknie się rozchodzi nie tylko po Wielkopolsce. :)

   Usuń

Zapraszam do udziału w dyskusji. ;)

Wszelkie obraźliwe komentarze oraz reklamy stron będą usuwane.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...